Chcete si vydělat nějaké bitcoiny zdarma a nechcete si kvůli tomu instalovat peněženku do svého počítače a čekat až se vám stáhne přes 16 GB dat? Máme pro vás řešení. Peněženku vám založíme a budeme se o ní starat. Jediný, kdo k ní bude mít přístup budete vy. Je možné do peněženky posílat bitcoiny, posílat je do jiných peněženek nebo si bitcoiny nechat proplatit a získat tak peníze.
 

Pro založení peněženky od vás potřebujeme vyplnit následující údaje. Na vámi zadaný email bude odeslána adresa vaší peněženky a instrukce jak dále postupovat. Bude také využíván pro další komunikaci s vámi. Do 24 hodin vám na email budou zaslány přístupové údaje. Registrací souhlasíte s podmínkami využívání BTC peněženky.

 
Při registraci BTC peněženky budete vyzváni, abyste vyplnili pole Refferal ID. Toto pole vyplňte stejně jako pole Uživatelské jméno. Bude Vám automaticky vygenerována URL adresa, která je unikátní. Pakliže se přes tuto adresu někdo zaregistruje na našem webu a bude peněženku aktivně využívat (minimální objem bitcoinů zaslaný do peněženky musí být větší než 0.00005 BTC). Bude Vám připsán bonus ve výši 0.000001 BTC za každého takového uživatele. Můžete tak tuto adresu sdílet v diskuzích, poslat známým emailem nebo šířit jakýmkoliv jiným způsobem a vydělat si tak další bitcoiny do Vaší peněženky.
 
URL adresa bude vypadat nějak takto: http://www.bitcoin-bitcoiny.cz/?affid=vase-uzivatelske-jmeno
 
Počet uživatelů, kteří se přihlásili a využívají peněženku, je aktualizován vždy k 1. dni v měsíci. V detailu Vaší peněženky je to položka Počet ověřených referalů.
 


 
Časté dotazy k BTC Peněžence
 
Jak se přihlašovat do BTC Peněženky?
Do Peněženky se můžete přihlásit zadáním vašich registračních údajů.
 
Jak dlouho trvá autorizace účtu BTC Peněženky?
Autorizace probíhají každý pracovní den v pracovní dobu. Pokud zadáte svou žádost o autorizaci, bude vyřízena zpravidla do 2 pracovních dnů.
 
Jak dlouho trvá platba do nebo z BTC Peněženky?
Záleží na to, za jaké služby jsou bitcoiny posílány. Obecně se platba projeví max do 24, resp. 48 hodin.
 
Jak se z BTC Peněženky vybírá?
Bitcoiny z peněženky je možné poslat na adresu nějaké jiné peněženky, nebo na váš účet například na burze (většinou je vám po přihlášení se na burzu vygenerována unikátní adresa, kam se musí prostředky, které chcete investovat, zaslat. Nebo je možné převést bitcoiny na peníze a ty vám odeslat na váš účet.
 
Lze ve výpisu transakcí zobrazit souhrny plateb?
Ano, v BTC Peněžence se zobrazují všechny vaše uskutečněné transakce řazené podle data.
 
Kolik mě to bude stát?
Poplatek za převod do jiné peněženky nebo na burzu je maximálně 10% z převáděné částky. Jde o poplatek za převod (schválení transakce). Minimální částka k převodu je 0.02 BTC.
 
Kolik stojí vedení BTC Peněženky měsíčně?
Správa peněženky je zdarma. Platby jsou účtovány pouze za převody a transakce.
 
 
zabezpeceno