Vydělejte si bitcoiny zdarma. Stačí plnit jednoduché úkoly, nebo si nechat automaticky zobrazovat stránky. Další možností jak získat bitcoiny zdarma je jednou za hodinu roztočit ruletu. Výhodou je jistota výhry.

 

Vždy je potřeba mít adresu své virtuální peněženky (jak založit peněženku na bitcoin) a zkopírovat jí na stránkách do místa k tomu určeného. Většinou je to box s textem: Enter your bitcoin adress.

 

U většiny stránek, kde je možné získat zdarma bitcoiny je potřeba vložit email kuli registraci. Je to z důvodu vaší ochrany, aby vám nikdo nemohl bitcoiny ukrást. Doporučujeme zřídit si emailovou adresu pro tyto účely.

 
Asi nejlepší stránka na získávání bitcoinů zdarma. Stačí se registrovat, potvrdit email kuli bezpečnosti a můžete začít :)
 

bitcoin zadarmo
 
 
Také vyzkoušejte:
 
Automat na bitcoiny - Nechcete ručně proklikávat všechny stránky a hledat kde se dají nalézt další bitcoiny zdarma? Můžete vyzkoušet tuto stránku a sbírat bitcoiny jednoduše a rychle.
 
 
Existuje několik různých možností jak bitcoiny zdarma získat. Tou nejjednodušší je roztočit ruletu. Můžete vyzkoušet zde. Jistá výhra a při troše štěstí si za týden vyděláte nějakou tu desetinu bitcoinu. Výplata nasbíraných bitcoinů jednou týdně v neděli. Vyzkoušeno, že opravdu bitcony zasílají. Dejte si pozor, aby bylo zaškrtnuté pole “Auto-Withdraw ENABLED”, pak budou bitcoiny odeslány každou neděli a v peněžence se zobrazí kolem poledne v pondělí. Zárověň musíte mít natočeno více než 0,00005460 BTC, což netrvá tak dlouho :) .
 
Další možnost je nechat si zobrazovat stránky. Zde je také potřeba registrace a někdy i potvrzení přes email. Odměnou je vám rychlé přibývání bitcoinů. Výplata je vždy po dosažení určitého počtu bitcoinů. Vyzkoušeno, výplaty zasílají.

 

Vyzkoušet jak získat bitcoiny zdarma můžete na těchto stránkách. Všechny zasílají bitcoiny po dostažení určitého malého obnosu:


 

 


 

 
bitcoiny zdarma
 
 


 
 
 
Opište kód z obrázku a máte bitcoiny zdarma

 
 
777bitco.in
 
 
Počkejte si a můžete získat až 1000 satoshi.

 
 
Další ruletka založená na čekání na odměnu. Čím déle vydržíte, tím víc získáte :)

 
Další stránky s bitcoiny zdarma, stačí opsat kód z obrázku a kliknout na “Get Reward”:

Offer bitcoin, Pink Tussy, Lucky coin, Robocoins, Big coin, Green bitcoins, Bitcoin Zebra, Moon Bitcoin, Coin checkin, Bitcoin bear, Bitcoin bear free, Bitcoin bank, Mexxbase bitcoin, Faucet bitcoins.
 
 

Chcete vydělávat i když nejste u PC?
 
Načtěte si QR kód přes mobilní telefon a točte ruletou i v mobilu.

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

Bitcoiny zdarma.Založte si zde účet, zase pouze přihlašovací údaje, email a heslo. A po potvrzení registrace vám bude ihned připsán bonus v podobě několika bitcoinů a litecoinů, ale hlavně vám pak každý den připíší daší, aniž byste cokoliv museli udělat :) .
 
 

Další bitcoiny zdarma naleznete zde:

Bitcoin 1
Bitcoin 2
Bitcoin 3
Bitcoin 4
Bitcoin 5
Bitcoin 6
Bitcoin 7
Bitcoin 8
Bitcoin 9
Bitcoin 10
Bitcoin 11
Bitcoin 12
Bitcoin 13
Bitcoin 14
Bitcoin 15
Bitcoin 16