Tento titulek může na někoho působit bulvárně, ale myslíme, že Bitcoin si připomenutí jeho rychlého růstového faktoru zaslouží opravdu napřímo.

V Česku na Krize15.cz předpovídali růst ceny BTC na tomto revolučním kryptoměnovém médiu, kde členi dostávají zaplaceno za to, co lidé na internetu dělají běžně zadarmo – vydělávají za čtení zpráv. Je ale možné na kryptoměnách vydělávat i více, např. investicí?

Na Krize15.cz byl před rokem a půl publikován článek s grafem a trefným komentářem „kde bude cena BTC za rok?“ Tehdy byla cena 1 BTC 250$, dnes 15.4. 2017 je kurz 1200$ – cca pětinásobná hodnota – to je už velmi dobré zhodnocení. Investice do BTC a do kryptoměnových projektů se ukazují jako velmi výhodné…

Někteří odborníci říkají, že Bitcoin je nyní v tak rané fázi, jako byl internet před velkým rozmachem v roce 1995. Zdroj článek z Bitcoinonline.cz – http://bitcoinonline.cz/2017/01/23/kdo-investoval-do-internetu-v-roce-1994-dnes-je-milionar/ Je pravdou, že vývoj Bitcoinu toto tvrzení jen potvrzuje.

Bitcoin-bitcoiny.cz … od roku 2011

Jak koupit Bitcoin? O srovnávači kurzů čtěte ZDE + návody na btc směnárny.

400% zisk za 1,5 roku – investice do BTC?

1 komentář u „400% zisk za 1,5 roku – investice do BTC?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *